חיפוש

3 סיבות להעלות פוסטים לסטורי

תוכן עניינים

התנהלות נכונה באינסטגרם יכולה לעשות את הבלתי אפשרי לאפשרי מבחינתכם. דברים שחשבתם שלא ניתן יהיה להשיג, תוכלו להשיג בקלות רבה באמצעות הרשתות החברתיות. אנו מציעים לכם להכיר את כל הטריקים הקיימים שיאפשרו לכם להצליח מעבר למצופה. אחת מהרשתות החברתיות הטובה ביותר לפרסום תהיה רשת האינסטגרם. לאינסטגרם ניתן לעלות סטורי שנעלם כעבור 24 שעות בלבד. קיימות המון סיבות שישכנעו אתכם לעלות את הפוסטים שתפרסמו גם לסטורי. אנו ננסה להסביר לכם את הסיבות הללו שחובה על כל אחד להכיר אותם. כך לא תמצאו את עצמכם מעלים סטורי שתצטערו עליו בראייה לאחור.

למה לפרסם דווקא באינסטגרם?

האמת היא שלצד האינסטגרם ניתן לפרסם בעוד המון רשתות חברתיות אחרות שנכנסו לתודעה. אך באינסטגרם יש משהו מיוחד שלא תמצאו באף מקום אחר. מדובר על רשת חברתית שבה תמצאו מצד אחד צעירים, אך מהצד השני תמצאו גם מבוגרים. אם בעבר הייתה סטיגמה שמדובר על רשת חברתית צעירה, כיום המציאות היא אחרת לגמרי. תוכלו למצוא את עצמכם מגיעים לקהלים שלא הייתם מגיעים אליהם בפלטפורמות אחרות. מהסיבה הזאת חשוב לפרסם באינסטגרם ולקחת את האפשרות הזאת בתור הפרויקט הבא שלכם.

1.      הגדילו את החשיפה לפוסט

המון אנשים שמסתכלים בסטורי, אינם בוחנים את הפוסטים החדשים שעולים באדיקות. על ידי פרסום הפוסט בסטורי תגדילו באופן טבעי את החשיפה אליו בהשוואה לפוסטים האחרים. בין רגע תמצאו את עצמכם במצב בו הפוסט יזכה לפופולאריות אדירה. פופולאריות שלא הייתה קיימת בפוסטים הקודמים שאותם העליתם לאינסטגרם. לפיכך כדאי לכם לדאוג כי כל פוסט שתפרסמו יעלה מיד לאחר מכן לסטורי שלכם. מדובר על צעד קטן שיכול להגדיל את החשיפה בעשרות אחוזים בהשוואה לבדרך כלל.

2.      הגבירו את הפעילות בפרופיל

במציאות של ימינו ישנה חשיבות לשמור על פרופיל אינסטגרם פעיל ככל האפשר. על ידי הגברת הפעילות בפרופיל תוכלו להגדיל את כמות העוקבים שמתעניינים בכם. פעילות בסטורי היא חשובה בדיוק כמו פעילות העלאת הפוסטים הקבועה שלכם. חשוב לעלות סטורי אחד לכל הפחות בכל יום, גם אם אין לכם דברים כל כך מעניינים לספר עליהם. ברגע שתעלו גם פוסטים לסטורי ניתן יהיה להגדיל את כמות הסטורים שאותם תעלו. אנו מדברים על כמות מכובדת שתהפוך את הפרופיל שלכם לפעיל במיוחד.

3.      סטורי נעלם תוך 24 שעות

בשונה מפוסטים שנשארים באופן קבוע, הסטורי נעלם תוך 24 שעות מרגע פרסמו. זה שאתם מעדכנים על הפוסט החדש, זה לא אומר שהעדכון יישאר קבוע כל הזמן. זה מה שהופך את הבחירה הזו להיות בחירה שניתן ליישם אותה ללא חשש. בעוד כמה שעות אף אחד כבר לא יזכור שהעליתם את הסטורי הזה. מחר כבר תוכלו לעלות סטורי חדש שיעדכן את העוקבים על פוסט חדש שאותו בחרתם לעלות.

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן