פופה

עדכונים +

רוצים לעשות מילוי שפתיים? לא צריכים להתנצל!

מתי עושים מילוי שפתיים

בדרך כלל קהל היעד למילוי שפתיים, אלו הן נשים אשר מרגישות שאין מספיק נוכחות לשפתיים שלהן. מבחינת הציבור, המדיה, בטלוויזיה ובעיתונים, ניכר ששפתיים מלאות ובשרניות הפכו להיות דבר עכשווי ואופנתי שנחשב כאידיאל יופי מסוים. חלק מהסיפור זה שעם השנים, גם אלו שהיו להן שפתיים מלאות, עלולות לאבד את הנפח בעקבות הידלדלות עור הפנים, ולכן הרבה אנשים ירצו להחזיר את מה שאבד.

איך עושים את זה

את התהליך ניתן לעשות בכמה דרכים וחומרים שונים, בדרך כלל מתחילים מהרדמה מקומית באזור ולאחר מכן הזרקה של חומר המילוי. יש כל מיני חומרים שונים שיכולים להשתמש בהם עבור הטיפול, כמו חומצה היאלורונית, שומן, סיליקון ועוד כל מיני חומרים, לעיתים צריך לברר לפני אם ישנה רגישות או אלרגיה לאיזשהו חומר ובהתאמה לשנות מעט את הטיפול.

מחיר מילוי שפתיים

בגלל המגוון של סוגי הטיפולים, החומרים והתדירות, העלויות יכולות להשתנות משמעותית מטיפול לטיפול. אך בדרך כלל, מחיר מילוי שפתיים עם חומצה היאלורונית, עולה סביב אלף שמונה מאות שקלים לשלושת אלפים שקלים עבור כל מזרק. לעומת זאת, מחיר מילוי שפתיים בשומן, יכול לעלות סביב עשרת אלפים שקלים לשבע עשר אלף שקלים. הכל תלוי במקרה הספציפי שלכם, החומר והיקף הטיפול.

לסיכום

יש הרבה מקומות שונים לקבלת הטיפול הזה, שימו לב שמומלץ לקבל המלצה על המרכב או הצוות שהולכים לעשות עבורכם את הטיפול. חשוב שתהיו בטוחים שמדובר באנשי מקצוע בעלי ניסיון ומומחיות בטיפולי עיבוי שפתיים. בחירה באנשי מקצוע מיומנים, מצמצמת את הסיכוי לסיבוכים במהלך ולאחר הטיפול. לקראת הטיפול, המטופלים צריכים להיפגש עם אנשי המקצוע, בפגישה יהיה שיח מלא לתיאום ציפיות והסבר על מה שהולך לקרות.

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן