פופה

עדכונים +

קורסי DevOps מומלצים

קורס DevOps הוא אחד הקורסים שקשורים לפיתוח תוכנה, וכל מי שמחזיק בידיו קורס שכזה ועבר אותו בהצלחה, יכול להשתלב בקלות בפיתוח תוכנה או באבטחת מידע לפני ההפצה עצמה ללקוח. הקורס גורם להתייעלות התהליך של פיתוח התוכנה, ובכך לקצר זמנים ולהגיע לתוצאות טובות בזמן מהיר. הקורס חשוב מאוד כיום, בעיקר כשמדובר בחברות רבות שצריכות מפתחי תוכנה. 

מכללת סלע מעניקה את ההזדמנות 

מכללת סלע מציעה לכם את קורס DevOps, ובו תלמדו על פיתוח תוכנה ממש מ – א׳ ועד ת׳. תלמדו על הפעולות שניתן לנקוט בשביל לפתח איזשהו פרויקט ממש מתחילתו ועד סופו בצורה מדהימה. תלמדו גם על טכנולוגיה בשם: ״GIT״ בשביל לנהל מספר גדול של גרסאות. ישנם לא מעט דברים שניתן ללמוד בתוך קורס DevOps של מכללת סלע. 

אצל ג׳ון ברייס ניתן ללמוד בקלות 

קורס DevOps הוא כלל לא פשוט להשמה ולהבנה, ובאתר ג׳ון ברייס בהחלט תוכלו למצוא את הקורס ולהבין עד כמה שהוא חשוב, ואיך תוכלו לבצע אותו. ניתן ללמוד את הקורס או בשעות היום, או בשעות הערב ובכך הדבר מקל עליכם ומתחשב בצרכים שלכם. הקורס מלמד אתכם שיטות שונות של פיתוח תוכנה, הטמעת הקורס בפרויקטים מגוונים ועוד המון. 

מכללת DEVOPS EXPERTS  תיתן את המענה 

המכללה הזו מציעה לכם כתות לימוד נוחות ומרווחות, בה תוכלו ללמוד רק את הדברים שרלוונטיים לתעסוקה העתידית שלכם, וזו מכללה שנמצאת ברמת גן, ממש על יד תחנת הרכבת ככה שהיא נוחה לרוב האיזורים בארץ. ישנם מרצים מיוחדים במכללה הזו שכן הם נבחרים בקפידה רבה. בנוסף לכך, אם המכללה ממליצה עליכם כסטודנטים, אתם יכולים לקבל בקלות יתרה ראיון עבודה במהרה. 

קורס DevOps יעזור לכם רבות בעתיד 

מי שרוצה להתחיל וללמוד את הקורס הזה, יודע כי העתיד צופן לו הרבה דברים טובים. זהו קורס שנחשב מאוד איכותי, ורבות החברות שצריכות אנשים שלמדו את הקורס והם מבינים בפיתוח תוכנה. כיום יש לא מעט תוכנות ודברים ממוחשבים שצריך לדעת איך לעסוק בהם, לכן זהו מקצוע מאוד נדרש ורבים רוצים לרכוש אותו כדי להשתלב היטב בשוק העבודה בעולם ההייטק. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן