פופה

עדכונים +

קופות גמל – מה צריך לדעת לפני שמתחילים להשקיע בקופת גמל?

קופת גמל יכולה להיות אפיק מעולה לחיסכון בטווח הבינוני והארוך. במאמר הבא נסביר למה חשוב לשים לב, כיצד בוחרים קופת גמל אטרקטיבית ועם מי אפשר להתייעץ בכל מקרה של דילמה או התלבטות

קופת גמל היא אפיק השקעה שיכול לסייע לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. עם זאת, צריך קודם כל לדעת שלא מתחילים להשקיע בקופת גמל – אלא שמפקידים אליה כספים. זהו הבדל דרמטי, כי המשמעות היא שבחירת הקופה תשפיע גם על השאלה להיכן הכספים יגיעו: מניות, אגרות חוב או נכסים סחירים אחרים.

מה היתרונות של קופת גמל?

עוד נושא שצריך לשים עליו דגש הוא היתרונות של קופת גמל. בשביל ליהנות ממנה בטווח הבינוני והארוך, כדאי לבדוק את העמלות של דמי הניהול ולהתייעץ עם בעלי מקצוע. לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולבחור חברה שמנהלת קופת גמל לפי איכות השירות, המלצות שיש עליה וכן הלאה. 

לבסוף, צריך לזכור שתשואה מהעבר לא בהכרח מעידה על תשואה עתידית – אבל היא כן יכולה לשמש כסוג של אינדיקציה לרמת הסיכון שמאפיינת כל קופה. לכן, אלו נתונים שאותם צריך לאסוף כמה שיותר מוקדם ועל בסיס מידע מאתרי האינטרנט הרשמיים של קופות הגמל. 

רוצים לדעת עוד על כסף?>>peak.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן