חיפוש

מתי להתקשר לאינסטילטור?

תוכן עניינים

אינסטלציה בכל בית ועסק מודרניים. היא אחראית לדאוג לפעילות תקינה של מערכות המים והביוב בבניין. בעוד שחלק מהאנשים ינסו לתקן בעיות שמתרחשות בצנרת בעצמם, אחרים יעדיפו להשאיר את זה למומחים. ישנם מקרים בהם יש צורך לקרוא לאינסטלטור מקצועי כדי למנוע תקלות הקשורות לאינסטלציה, ומקרים אחרים שתוכלו לנסות לטפל בתקלה בעצמכם.

בעיות אינסטלציה שתוכלו לתקן בעצמכם

משימות אינסטלציה שתוכלו לעשות בעצמכם ללא סיוע באיש אינסטלציה יכולים להיות דרך מצוינת לחסוך כסף בתיקונים ותחזוקה של הצנרת. כמה משימות אינסטלציה יכולות להיות מטופלות בקלות על ידי בעלי בתים, והן יכולות לכלול:

 • תיקון ניקוז כיור סתום: רוב האנשים חווים ניקוז כיור סתום בשלב מסוים בחייהם. זוהי בעיית אינסטלציה נפוצה שניתן לפתור במהירות באמצעות בוכנה, נחש ניקוז או שילוב של שניהם.
 • החלפת ברז: החלפת ברז היא קלה יחסית וניתנת לביצוע באמצעות כלי אינסטלציה בסיסיים. עם הכלים והידע הנכונים, בעל בית יכול להחליף ברז תוך מספר שעות.
 • התקנת אסלה: התקנת אסלה יכולה להיות קצת מסובכת, אבל זה לא בלתי אפשרי. בעלי בתים יכולים להשתמש בהדרכות מקוונות כדי ללמוד כיצד להתקין אסלה, ועם הכלים הנכונים, הם יכולים לבצע את העבודה.

מתי אתם חייבים להתקשר לאינסטלטור?

בעוד שמשימות אינסטלציה שתוכלו לעשות בעצמכם יכולים להיות מהנים וחסכותיים, בעיות אינסטלציה מסוימות דורשות מומחיות של אינסטלטור מקצועי. להלן מספר בעיות אינסטלציה הדורשות תשומת לב של מומחה:

 • צנרת מתפוצצת: צנרת מתפוצצת היא מצב חירום בצנרת הדורש התייחסות מיידית של אינסטלטור מקצועי. צנרת מתפוצצת עלולה לגרום לנזקי מים משמעותיים, ואם לא מטופלים, זה עלול להוביל לצמיחת עובש ולבעיות נוספות.
 • בעיות קו ביוב: בעיות קו ביוב עלולות לגרום למגוון בעיות אינסטלציה, כולל גיבויי ביוב וריחות לא נעימים. בעיות קו ביוב דורשות מומחיות של אינסטלטור מקצועי לתיקון, וניסיונות תיקון עשה זאת בעצמך עלולים לגרום לנזק נוסף.
 • בעיות מחממי מים: בעיות מחממי מים יכולות להיות מסוכנות ודורשות תשומת לב של אינסטלטור מקצועי. מחמם מים פגום עלול לגרום לכוויות, הרעלת פחמן חד חמצני ופיצוצים, ולכן עדיף להשאיר זאת למומחים.
 • דליפות גז: דליפות גז הן מסוכנות להפליא ודורשות טיפול מיידי מאינסטלטור מקצועי. דליפות גז עלולות לגרום לשריפות, פיצוצים וסכנות אחרות, לכן חשוב לקרוא למומחה מיד.
 • לחץ מים נמוך: לחץ מים נמוך יכול להיות סימן לבעיית אינסטלציה משמעותית יותר, כמו דליפה או סתימה. אינסטלטור מקצועי יכול לזהות ולתקן את הבעיה הבסיסית הגורמת ללחץ מים נמוך.

היתרונות של העסקת אינסטלטור מקצועי

להזמנת אינסטלטור מקצועי יש מספר יתרונות, ביניהם:

 • מומחיות: לאינסטלטורים מקצועיים יש את הידע והמומחיות הדרושים להתמודדות עם בעיות אינסטלציה מורכבות.
 • בטיחות: לאינסטלטורים מקצועיים יש את הציוד וההכשרה הנכונים להתמודד עם סכנות הקשורות לאינסטלציה בצורה בטוחה.
 • חיסכון בזמן ובעלויות: העסקת אינסטלטור מקצועי יכולה לחסוך לך זמן וכסף בטווח הארוך. ניסיון תיקון אינסטלציה עשה זאת בעצמך יכול להוביל לנזק נוסף ולתיקונים יקרים יותר.
 • עבודה מובטחת: אינסטלטורים מקצועיים עומדים מאחורי עבודתם, ורובם מציעים אחריות לשירותיהם.

סיכום

משימות אינסטלציה שתוכלו לעשות בעצמכם יכולים להיות דרך מצוינת לחסוך כסף בתיקונים ותחזוקה של אינסטלציה. עם זאת, חלק מבעיות האינסטלציה דורשות מומחיות של אינסטלטור מקצועי. צנרת פיצוץ, בעיות קו ביוב, בעיות דוד מים, דליפות גז ולחץ מים נמוך הן חלק מבעיות האינסטלציה שדורשות התייחסות של מומחה. להעסקת אינסטלטור מקצועי יש מספר יתרונות, לרבות מומחיות, בטיחות, חיסכון בזמן ובעלויות ועבודה מובטחת. בכל הנוגע לאינסטלציה, תמיד עדיף לטעות בזהירות ולהזעיק את המומחים בעת הצורך.

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הירשמו לניוזלטר שלנו

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

ניקיון משרדים באשדוד

ניקיון משרדים באשדוד

משרד נקי ומסודר הוא הכרחי לניהול עסק מוצלח באשדוד ובכל מקום אחר. סביבת עבודה נעימה ומארגנת משפרת את רמת המוטיבציה והיעילות של העובדים, ויוצרת רושם

קרא עוד »
הדברת נמלים

הדברת נמלים אחראית

נמלים הן בעיה ביתית מוכרת למדי. בכל שנה מחדש, עשרות מיליארדי נמלים פולשות לבתים בחיפוש אחר מזון ומקלט, ולמרות שהן קטנות בגודלם, הן עלולות ליצור

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן