פופה

עדכונים +

טבלאות שכר הייטק – כמה מרוויחים בהייטק *באמת* לפי תחומים

רוצים להיכנס לתחום ההייטק? מעוניינים לדעת מה הוא שכר הייטק ממוצע במקצועות ובתחומים השונים? והאם קיימות עבודות הייטק שלא מחייבות ידע בתחום המחשבים, הפיתוח והתוכנה? במאמר זה תמצאו את כל המידע שחשוב לדעת לגבי טבלאות שכר הייטק. החלוקה תתבצע תמיד לפי שנות ניסיון, התחום עצמו, וסוג התפקיד בתוך התחום, ולכן חשוב להתחשב בגורמים אלו כשפונים לחשב את שכר ההייטק הצפוי במקצוע מסוים. 

שכר הייטק בתחומי תוכנה

תוכנה הינה תחום רחב מאוד הכולל משרות פיתוח, תכנות, קוד, ניהול, ועוד. באופן כללי בשנים הראשונות שכר הייטק בתחום זה ינוע בין 15,000 ₪ ל-20,000 ₪, כאשר לאחר צבירת וותק וניסיון של כ- 3 שנים, השכר הממוצע עולה בכמה אלפי שקלים. אין ספק שמדובר במשרת הייטק מומלצת למי שמעוניין בתנאי עבודה טובים ושכר מתגמל.

שכר הייטק בתחומי QA

QA הינו תחום חם מאוד בשנים האחרונות שהולך וצובר תאוצה. בשנים הראשונות השכר יכול להתחיל ב-10,000 ₪ ולעלות עם שנות הניסיון והוותק עד 22,000 ₪. בתפקידי הניהול בתחום זה ממוצע השכר מזנק כך שמדובר בתחום מבטיח למי שרוצה תנאים מעולים ושכר גבוה בעבודתו בהייטק.

טבלת שכר בתחומי שיווק ומכירות: מהו שכר הייטק צפוי

תעשיית הייטק לא מבוססת רק על מפתחים ומתכנתים אלא על תפקידים נוספים בהם דרושות יכולות של יחסי אנוש גבוהים, למשל מנהל תיקי לקוחות, מנהל פרויקטים או איש-מכירות בינלאומי. תפקידים אלו אמנם מבטיחים משכורת נמוכה יותר באופן יחסי לתפקידי הייטק אחרים בשנים הראשונות אך היתרון בהם שעם השנים והותק שנצבר השכר עולה בהתמדה, ובנוסף תפקידים אלו לא מחייבים למידת תכנה ופיתוח למי שתחומים אלו פחות מעניינים אותו אך עדיין רוצה להיכנס לתעשיית ההייטק ולהרוויח שכר הייטק.

לסיכום

קיימות אפשרויות רבות בעולם הייטק והדבר אינו מיועד בהכרח לבעלי תואר ראשון במדעי המחשב, כמו שהיה נהוג לחשוב בעבר. היום עולם ההייטק מתפתח תמידית, משתנה ומשתדרג, ופותח את דלתותיו בפני עוד ועוד אנשים מוכשרים בעלי יכולות שמחפשים עבודה בתנאים טובים ונוחים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן