פופה

עדכונים +

איך אפשר לשפר את האנגלית שלי?

לקרוא ספרים, לדבר עם חברים ומשפחה וכמובן לקחת קורס מקצועי הן רק חלק מהאפשרויות שעל הפרק עבור גברים או נשים שרוצים לשפר את רמת השליטה שלהם באנגלית. במאמר הבא נסביר איך עושים את זה ומה התוצאות

הדרך לשפר את האנגלית עוברת בהשקעה של זמן ומשאבים. עם זאת, מדובר על השקעה משתלמת שיכולה להוכיח את עצמה עם תוצאות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. למעשה, כיום ידיעת אנגלית היא לא פריבילגיה – אלא חלק בלתי נפרד מהכישורים שאליהם מצפים בשוק העבודה, באקדמיה ובחיים האישיים.

הבדלים בין מסלולים לשיפור האנגלית

אפשרות אחת לשיפור האנגלית היא לקרוא ספרים. כאן המטרה היא להיחשף כמה שיותר לשפה האנגלית, לא בהכרח באופן דידקטי אלא כחלק בלתי נפרד מהשגרה. מלבד קריאת ספרים, ניתן גם לנסות לשפר את האנגלית למשל על ידי האזנה לשירים או צפייה בסרטים וסדרות ללא תרגום.

דרך נוספת לשפר את האנגלית היא על בסיס ניסוי וטעיה. בשביל לעשות את זה, אפשר לדבר עם חברים ומשפחה רק באנגלית ולקבל מהם פידבק ומשוב. עם זאת, זו דרך שרלוונטית למי שהקרובים שלו שולטים בשפה.

לבסוף, אפשר גם לבחור בדרך הדידקטית. אם לוקחים קורס מקצועי, רואים תוצאות מהר ומקבלים מעקב צמוד.

אהבתם את הכתבה?>> paco.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן