פופה

עדכונים +

איך אפשר להגדיר את הוצאות העסק לטובת החזרי מס?

הדרך הכי טובה להגדיר את הוצאות העסק לטובת החזרי מס היא להיצמד להנחיות החוק ובמידת הצורך להתייעץ עם רואי חשבון ויועצי מס. בנוסף, כדאי להיות ערניים לשינויים בחוק ובתקנות כדי להצהיר על הוצאות ללא חשש מביקורת פתע של רשויות המיסים

המטרה של החזרי מס והכרה בהוצאות העסק היא לסייע לעצמאים, חברות ובעלי עסקים. באופן כללי, כל הוצאה שהיא לטובת העסק ומטרתה לייצר עבורו הכנסה – מאפשרת לקזז את חבות המס הסופית של אותו נישום. עם זאת, רבים מבין בעלי העסקים לא תמיד יודעים איך אפשר להגדיר את הוצאות העסק לטובת החזרי מס, או בעיקר מה מותר ואסור להם לעשות.

למה כדאי להצהיר רק על הוצאות חוקיות?

הדרך להגדיר את הוצאות העסק לטובת החזרי מס היא לחזור צעד אחורה ולהבין את מאפייני החוק. אמנם אפשר לנסות להערים על רשויות המס ולהצהיר על הוצאות שהן לא בהכרח לטובת יצירת הכנסות לעסק, אבל זה גם לא חוקי וגם לא משתלם: במידה ותתבצע ביקורת, הנישום יתבקש להחזיר את הכסף ואף לשאת בהוצאות גבוהות על סנקציות וקנסות.

לבסוף, ניתן לברר לגבי הגדרת הוצאות העסק מול בעלי מקצוע. למעשה, כאן נכנסים לתמונה רואי חשבון ויועצי מס. 

בא לכם לקרוא עוד?>>super.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

אודות פופה

פופה הוא האתר המרכזי בישראל עבור עדכונים שוטפים וחמים בתחומים שונים – לימודים, משפחה, חדשנות אופנה ועוד…הישארו מעודכנים 24/7 ובכל מקום:)

הישארו מעודכנים גם ברשתות החברתיות

פורטל התוכן המוביל בישראל!

כל מה שנכון וצריך לדעת במקום אחד...

אם אהבת את הכתבה, כנראה שגם אלו יעניינו אותך:

הטעויות הנפוצות בקידום אורגני

אז כבר הבנת שבניית אתר היא צעד חיוני באסטרטגיית השיווק שלך והשקעת מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל. למרות המחקר המעמיק והתוכן המעולה שדאגת לייצר ולהעלות

קרא עוד »

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

home3-hero-img.jpg
דילוג לתוכן